נהיגת אקסטרים – יום גיבוש חוויתי לעובדים

רוצים להעניק לעובדים שלכם יום גיבוש חוויתי אמיתי? תצטרכו לחשוב בצורה קצת שונה וייחודית בהשוואה לבעלי עסקים אחרים. הרי תוכלו למצוא כל מיני ימי גיבוש נחמדים, אך הם יהיו ימי גיבוש רגילים לגמרי. אם חשוב לכם לגרום לעובדים שלכם להעריך את יום הגיבוש, יהיה עליכם לחשוב מחוץ לקופסה. איזה פעילות יכולה להביא את העובדים שלכם למצב שבו הם ייהנו בצורה משמעותית? נהיגת אקסטרים היא האפשרות הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה. מדוע שווה לכם לסגור פעילות שכזאת עבור צוות העובדים שלכם? יש לנו כמה סיבות שלא אמורות להשאיר לכם מקום לספק.

 

יום גיבוש עם טעם של עוד

פעילות גיבוש עבור העובדים צריכה להיות כזאת שתשאיר להם טעם של עוד. הם יחכו בכיליון עיניים עד לפעילות הבאה שאותה תארגנו עבורם. נהיגת אקסטרים היא בדיוק פעילות שכזאת שמשאירה אצל העובדים טעם של עוד. בתור יום גיבוש חוויתי תוכלו לראות את כל העובדים לוקחים חלק בנהיגה. יש כאלה שישבו מאחורי ההגה ואחרים יכולים לשבת ליד הנהג. אך הכי חשוב הוא שכל אחד מהעובדים יכול לקחת חלק פעיל בפעילות עצמה. אחרי שהפעילות תסתיים, הם כבר לא יוכלו לחכות לפעילות הבאה שארגנתם עבורם. בתור בעלי עסק אם העובדים שלכם מחכים ליום הגיבוש הבא, אתם מבחינתכם עשיתם את שלכם.

 

ניתן לבצע במספר מקומות

אין סיבה שתיסעו שעות ארוכות על מנת לקיים לעובדים שלכם יום גיבוש חוויתי. תוכלו למצוא מגוון רחב של מקומות שמציעים נהיגת אקסטרים עבור קבוצה של עובדים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לחפש את המקום שנמצא סמוך אליכם. תוך זמן קצר תוכלו למצוא את עצמכם ביחד עם העובדים בפעילות עוצרת נשימה. כזאת שאף אחד לא ירצה לפספס אותה, גם כאלה שאולי לא בהכרח היו מגיעים לעבודה. כי פעילות אקסטרים חווייתית כפעילות גיבוש זוהי הדרך הכי טובה להוקיר את המאמץ של העובדים. בטח כאשר הפעילות הזאת נמצאת במרחק נסיעה קצר ממקום העבודה עצמו.

 

פעילות המתאימה לקבוצות גדולות

יש לכם מספר רב של עובדים בעסק? השאיפה שלכם צריכה להיות להוציא את כל העובדים לפעילות גיבוש ביחד. אם תפצלו את העובדים למספר קבוצות, פעילות הגיבוש לא תניב את התמורה הרצויה. יום גיבוש חוויתי יכול להיות כזה שמתאים גם עבור קבוצה גדולה של משתתפים. נהיגת אקסטרים יכולה להיות אידיאלית עבור מספר רב של משתתפים כאשר כל אחד עולה על ההגה בתורו. בזמן שכל העובדים ממתינים, יהיה ניתן לבצע עוד פעילויות נוספות. בסופו של יום אתם דואגים לתת לעובדים שלכם יום גיבוש שהם לא הולכים לשכוח אותו. אם העובדים שלכם יזכרו את יום הגיבוש הזה לאורך זמן, אתם תדעו כי עשיתם את שלכם. העובדים מבחינתם יראו כי אתם עושים הכל על מנת לעשות להם כיף.

 

לנקות את הראש משגרת העבודה

יצא לכם להרגיש את השחיקה אצל העובדים שלכם? קחו בחשבון כי זה יכול להחמיר ככל שעוברים הימים. המטרה שלכם חייבת להיות לסייע להם לנקות את הראש מהעומס בעבודה. אם העובדים שלכם יהיו עמוסים עד מעל הראש, הם לא יצליחו לעבוד כמו שאתם רוצים. לכן המטרה היא לאפשר להם לנקות את הראש בדרך יצירתית. חופשה בבית או בכל מקום אחר לא בהכרח תניב את התוצאה שאותה תרצו להשיג. לכן יום גיבוש חוויתי עבור העובדים בדמות נהיגת אקסטרים זוהי האפשרות המושלמת. הדרך הכי טובה לאפשר לעובדים לנקות את הראש מהעומס בעבודה.

מאמרים שעשויים לעניין אתכם

עוד מאמרים מעניינים